Mira tamién: omnivoros

Asturianu editar

  Pronunciación editar

  • [ o(ŋ)nˈni.βo.ɾos ]
(rexistru)

  Forma d’axetivu editar

  1. Forma masculina plural d'omnívoru.


Español editar

  Pronunciación editar

  • [ omˈni.βo.ɾos ]

  Forma d’axetivu editar

  1. Forma masculina plural d'omnívoro.


Gallegu editar

  Pronunciación editar

  • [ ɔmˈni.βo.ɾos ], [ ɔŋˈni.βo.ɾos ]

  Forma d’axetivu editar

  1. Forma masculina plural d'omnívoro.


Portugués editar

  Pronunciación editar

  • portugués européu [ ɔmˈni.vu.ɾuʃ ]

  Forma d’axetivu editar

  1. Forma masculina plural d'omnívoro.